cz sk


 

Bránky QUICKPLAY vám zadarmo privezie


logo dpd

 

 

 

 


Úvod » Futbalové bránky

Futbalové bránky

 

KICKSTER

Extra ľahké a dokonalo pripravené na najprudšie strely. Takýto je rad prenosných bránok KICKSTER. Nízka hmotnosť a maximálna bezpečnosť sú dosiahnuté vďaka úplnej absencii pevných tyčiek a brvna. Tie sú nahradené bielou lakovanou textíliou, ktorá je súčasťou siete. Zostavenie bránok nezaberie ani 2 minúty, takže ich bez problémov zoberiete kamkoľvek so sebou. Keď hľadáte bezpečné futbalové bránky pre deti do záhrady alebo cenovo dostupné tréningové bránky, rad KICKSTER je správna voľba.

 

ZOBRAZIŤ BRÁNKY KICKSTER >>MATCH GOAL

Prenosné bránky z ocele a vysokopevnostného uPVC v niekoľkých prevedeniach sú navrhnuté pre futbalové oddiely a náročných privátnych uživateľov. Už prvotné zostavenie bránky je otázka niekoľkých minút. Vďaka jednotlivým dielom spojeným elastickou gumou zvládnete zostavenie bez potreby používať návod. Na týchto bránkach je možné sklopiť sieťové vzpery a tak ich odložiť alebo napríklad pripevniť k plotu.

 

ZOBRAZIŤ BRÁNKY MATCH GOAL >>COMBO

Viac tréningových možností a viac zábavy. Výrobky označené COMBO môžete použiť nielen ako bránku, ale aj ako odrazovú sieť alebo stenu na nácvik priamych kopov (každý model má iné možnosti).


ZOBRAZIŤ KOMBINOVANÉ BRÁNKY>>


Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

Cena 77 EUR

skladom nie
 

Cena 125 EUR

skladom nie
bežná cena 192 EUR

Cena 161 EUR

skladom
 

Cena 173 EUR

skladom nie
 

Cena 345 EUR

skladom nie


 

Cena 345 EUR

skladom nieM2YyYzVm